Tel. +37068544450

info@degesa.lt

Kaimo turizmas

 

 

 

Apie mus
Paslaugos
Maršrutai
Foto galerija
Kaip mus rasti
Lankytinos vietos
Kontaktai
EN
RU
DE

 

Pažiūrėkite vaizdo klipą (8 Mb)

 

 

  

              Apie mus

Pasivaikščiokite po „Bikėnų valtinė'' ir „Paukščių sala"

     Atvykus pas mus, Jūsų laukia nuostabūs gamtos vaizdai, raibuliuojantys ežerai ir, žinoma, gražuolė upė Šventoji. Daugybė nepatirtų įspūdžių laukia keliaujant pėsčiomis, važiuojant dviračiais ar plaukiojant pasirinkta plaukimo priemone.

     UAB ,,DEGESA” atvykusius apgyvendins rąstiniuose nameliuose, netoliese su pirtimis ant paties ežero kranto, kur galėsite ne tik ramiai ilsėtis, bet ir plaukioti valtimi, žvejoti ar rinkti miško gėrybes. Bikėnų valtinėje Jūsų paslaugoms – didelis pramogų ant vandens pasirinkimas: nuo irklinės valties, vandens dviračių, kajakų, baidarių, ir t.t.

     Galėsite pramogauti savarankiškai arba lydimi mūsų gido, kuris ne tik parodys nuostabiausius maršrutus, bet ir papasakos apie mūsų apylinkių įžymybes. Apsistojusiems nakvynei, pasiūlysime ne tik ant laužo virtą žuvienę, nuovargiui numalšinti pirtį, bet ir smagią vakaronę su liaudies muzikantais. Egzotikos mėgėjams siūlome naktinį plaukimą kajakais.

     
     Maloniai kviečiame apsilankyti  vandens ir poilsio pramogų komplekse prie Luodžio ežero, kur Jus apgyvendinsime jaukioje sodyboje ,,Paukščių sala”. Šalia galėsite pasimėgauti lietuviškos garinės pirties ypatumais, o trokštantiems romantikos ir privatumo, išnuomosime kaimo sodybą su nepakartojamu panoraminiu vaizdu į Luodžio ežerą. Aktyvesnio poilsio mėgėjai čia ras didžiulį vandens pramogoms ir aktyviam poilsiui skirtų priemonių , irklines valtis, vandens dviračius, baidares, kajakus, dviračius ir kita.

     Keliaujantys savais automobiliais-kemperiais, čia ras jiems įrengtą patogią aikštelę. Susitarus iš anksto, galima rezervuoti visą pramogų kompleksą vestuvėms, asmeninėms šventėms, seminarams, sąskrydžiams ar kitiems susibūrimams.

     Įmonėms, organizacijoms ir šiaip didesnėms žmonių grupėms pasiūlysime įsikurti labai gražioje miško aikštelėje su lauko apšvietimu, kur įrengtos miško krepšinio ir tinklinio aikštelės, miško baldai, laužavietės, lauko WC, ...
:
 
    Atvykę pas mus visada rasite tyrą pušų orą, ežerų gaivą, paukščių čiulbesį, dėmesį Jums ir Jūsų draugams.
 
Pagarbiai,
UAB „DEGESA"
 
Užsakymai tel.: (8~685) 444 50
degesa@gmail.com

 

 

 


ZARASŲ RAJONO TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS